Nezařazené, Novinky

Nové motivy

http://dabakh.com/?cev=rencontre-homme-celibataire-%C3%A0-chavagne&797=6a Milé Češky, milí Češi,

buscar mujeres solteras facebook k dnešnímu výročí přejeme České republice všechno nejlepší, ale hlavně vše nejlepší nám všem, že můžeme žít ve svobodě!. Posledních několik týdnů neděláme nic jiného, než že se snažíme doručit včas všechna objednaná trička. A dělá nám to radost! Děkujeme za váš zájem. K dnešnímu výročí jsme přichystali také dárek.

vouneuil-sous-biard rencontre femmes senior Velice si vážíme všech dosavadních objednávek, protože přiznejme si, vykročili jsme do úplného neznáma a vůbec jsme netušili, zda-li bude o Bohému zájem. Ten však předčil naše očekávání. Od spuštění jsme nedělali nic jiného, než se snažili stihnout dodat všechna trička do 17. listopadu, ke kterému většina z vás nákup plánovala. 

Samozřejmě jsme tajně doufali, že jsme se s nápadem trefili, a měli jsme v záloze připravený plán, co dále. Tady je: 

  1. Není jednoduché najít střih trička, který sedne, má dobrý materiál i cenovku. V první produkci triček jsme museli dělat kompromisy. Nyní můžeme tričko nahradit za nádherně padnoucí, ještě příjemnější, ekologické, při zachování stávající ceny. Dneškem počínaje tedy odesíláme některé motivy na nových tričkách.
  2. Potisk triček je skoro věda. Možností technologie tisku, barevnosti a zpravování pro různé druhy motivů je nespočet. I u tisku jsme tedy v první produkci udělali kompromis. Nyní již část motivů tiskeneme novým odlehčeným způsobem, výsledek je tedy ještě hezčí a více kompaktní se samotným tričkem.
  3. Ale hlavně! Připravili jsme Vánoční kolekci dalších 15 designů. Rozmanitost motivů je opravdu široká. Našli jsme krásné malby, které vypadají na tričku skvěle, nechali si vytvořit několikero originálních designů a zapátrali jsme v archivech. S výsledkem jsme spokojeni, ale váš názor je důležitější. Dejte nám vědět.

Vaše Bohéma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.