Novinky

Máme zase plno

Během Vánoc jsme vyprodali takřka vše. Dnes můžeme po více jak třech týdnech říci, že máme opět plný sklad. A pracujeme dále. Co nejdříve bychom rádi představili jinou, než bílou barvu triček a v hlavě máme spoustu dalších nápadů na motivy. Je to krásná práce -- hledání v archivech, komunikace s výtvarníky, historky autorů a dědiců práv, a pak samotná produkce krásného trička. Dejte nám vědět, jestli se vám výsledek líbí.

 

Kvalita triček

Prošly jsme stovky druhů a značek triček. Chtěli jsme skvělý materiál. Také střih, který by padnul všem. Hledali jsme tričko finančně dostupné, s dohledatelným původem a kontrolovanou ekologickou výrobou. Jsme rádi, že tohle všechno jsme našli u belgické fair trade značky, která vyznává hodnoty odpovědné výroby, udržitelných materiálů a nadčasové kvality.

Díky tomu vám můžeme nabídnout skutečně skvěle padnoucí kvalitní trička z organické bavlny s certifikáty GOTS, OEKO-TEX a PETA VEGAN APPROVED. Tyhle nesrozumitelné značky znamenají především to, že se za výrobu triček, na která designy tiskneme, nemusíme v žádném směru ani trochu stydět. Ba naopak.

Můžete se přesvědčit na vnitřní straně etikety každého našeho trička, kterou tam záměrně necháváme.

 

Nová kolekce

Milé Češky, milí Češi,

k dnešnímu výročí přejeme České republice všechno nejlepší, ale hlavně vše nejlepší nám všem, že můžeme žít ve svobodě!. Posledních několik týdnů neděláme nic jiného, než že se snažíme doručit včas všechna objednaná trička. A dělá nám to radost! Děkujeme za váš zájem. K dnešnímu výročí jsme přichystali také dárek.

Velice si vážíme všech dosavadních objednávek, protože přiznejme si, vykročili jsme do úplného neznáma a vůbec jsme netušili, zda-li bude o Bohému zájem. Ten však předčil naše očekávání. Od spuštění jsme nedělali nic jiného, než se snažili stihnout dodat všechna trička do 17. listopadu, ke kterému většina z vás nákup plánovala. 

Samozřejmě jsme tajně doufali, že jsme se s nápadem trefili, a měli jsme v záloze připravený plán, co dále. Tady je: 

  1. Není jednoduché najít střih trička, který sedne, má dobrý materiál i cenovku. V první produkci triček jsme museli dělat kompromisy. Nyní můžeme tričko nahradit za nádherně padnoucí, ještě příjemnější, ekologické, při zachování stávající ceny. Dneškem počínaje tedy odesíláme některé motivy na nových tričkách.
  2. Potisk triček je skoro věda. Možností technologie tisku, barevnosti a zpravování pro různé druhy motivů je nespočet. I u tisku jsme tedy v první produkci udělali kompromis. Nyní již část motivů tiskeneme novým odlehčeným způsobem, výsledek je tedy ještě hezčí a více kompaktní se samotným tričkem.
  3. Ale hlavně! Připravili jsme Vánoční kolekci dalších 15 designů. Rozmanitost motivů je opravdu široká. Našli jsme krásné malby, které vypadají na tričku skvěle, nechali si vytvořit několikero originálních designů a zapátrali jsme v archivech. S výsledkem jsme spokojeni, ale váš názor je důležitější. Dejte nám vědět.

Vaše Bohéma

Trochu nestíháme

Děkujeme vám za zájem! Teď je aktuálně tak velký, že nestíháme. Všude kolem jsou trička, etikety, krabice, pásky, balicí papír a objednávky :-). Omlouváme se, pokud se některé objednávky trochu zpozdí.

Začínáme

K výročí 30ti let Sametové revoluce jsme pro vás připravili tři designy triček. Stuhu, Selku a Václava Havla. Právě začínáme! Držme si klobouky.

5 položek celkem