Podporujeme novodobé hrdiny

Zdravotníci jsou hrdinové dnešní doby, o tom není pochyb. V této těžké době se ukázalo více než kdy dřív, jak důležitá jejich práce je. Proto jsme se rozhodli právě lékaře, lékařky, zdravotní sestry a další hrdinky a hrdiny podpořit a poděkovat jim za práci, kterou pro nás všechny denně dělají.

Připravili jsme proto nový motiv triček, který právě zdravotníkům vzdává hold. Cena jednoho trička je 399 Kč a výtěžek z jejich prodeje věnujeme organizaci Energie lékařům, která zdravotníkům dodává potraviny a další drobnosti přímo na jejich pracoviště.

Koupí trička, které pomáhá, a jeho hrdým nošením podpoříte zdravotníky nejen finančně prostřednictvím zmíněných organizací, ale stanete se i jejich morální oporou. Když se navíc v tričku vyfotíte a fotku nasdílíte na sítích s hashtagem #trickazdravotnikum, ukážete nejen svému okolí, že si obrovského nasazení a úsilí zdravotníků vážíte. Samozřejmě můžete zdravotníky povzbudit i jinak, třeba jen jednoduše poděkovat a ukázat, že vám jejich práce není jedno.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žádné produkty v košíku.