Novinky

Trička zdravotníkům

[vc_row][vc_column][vc_column_text] http://cinqueterrecorniglia.com/?krovosos=cerco-donna-a-reggio-calabria&7e0=ae Zdravotníci jsou hrdinové dnešní doby, o tom není pochyb. V této těžké době se ukázalo více než kdy dřív, jak důležitá jejich práce je. Proto jsme se rozhodli právě lékaře, lékařky, zdravotní sestry a další hrdinky a hrdiny  Ivry-sur-Seine podpořit a poděkovat jim za práci, kterou pro nás všechny denně dělají.

Připravili jsme proto  http://chocolatebergamo.it/?pricher=trova-amici-bari&d89=b3 nový motiv triček, který právě zdravotníkům vzdává hold. Cena jednoho trička je 399 Kč a výtěžek z jejich prodeje věnujeme organizaci Energie lékařům, která zdravotníkům dodává potraviny a další drobnosti přímo na jejich pracoviště.

Koupí trička, které pomáhá, a jeho hrdým nošením podpoříte zdravotníky  nejen finančně prostřednictvím zmíněné organizace, ale stanete se i jejich morální oporou. Když se navíc v tričku vyfotíte a fotku nasdílíte na sítích s hashtagem #trickazdravotnikum, ukážete nejen svému okolí, že si obrovského nasazení a úsilí zdravotníků vážíte. Samozřejmě můžete zdravotníky povzbudit i jinak, třeba jen jednoduše poděkovat a ukázat, že vám jejich práce není jedno.

Trička si prohlédněte zde.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.