Objevujte s námi české dědictví

valence femme sexe Vlastenectví a láska k vlasti byly za první republiky ctností. Naším cílem je to národu připomínat a rozvíjet. Zabýváme se tvorbou a prodejem produktů, které oslavují české dědictví. Snažíme se v Češích vzbudit lásku k vlasti. Za tři roky jsme vytvořili řadu triček, mikin, hraček a dalších výrobků. Je pro nás klíčové, aby naše produkty měly vysokou estetickou hodnotu. Spolupracujeme s nadanými výtvarníky, pátráme v archivech, spolupracujeme s dědici osobnostních a uměleckých práv. Podporujeme české výrobce a u textilu hledíme na ekologii, fair-trade a odpovědnou výrobu.

Jsme neziskoví

Nepobíráme dotace, naopak vytvořený zisk každoročně věnujeme dál.

Desetitisíce prodaných produktů

Během tří let fungování jsme vyrobili a udělali radost pořádným množstvím produktů.

JAK JSME VZNIKLI

Historie Bohémy

Při příležitosti oslav sta let republiky jsme chtěli dát najevo, jak si vážíme naší vlasti, svobody a českého národa. Nenašli jsme ale žádné oblečení, které by reflektovalo naši historii s dávkou pokory, úcty a vkusu zároveň. Proto jsme vytvořili první designy triček. Zájem o ně předčil očekávání a utvrdil nás v tom, že lidé dají lásku k vlasti rádi najevo, pokud to mohou udělat elegantně.. Uplynuly tři roky a nyní máme v nabídce více než čtyřicet motivů triček. A nejen ty! Bohému postupně rozšiřujeme o další produkty, které spojuje téma Česko a češství. Je to skutečně krásná práce, která propojuje historii se současností. Každý produkt v sobě totiž ukrývá příběh českého dědictví. http://screenpolska.pl/?fipociya=portal-randkowy-dla-60&63f=a2 Eliška a Oldřich Neubergerovi

CO VŠECHNO U NÁS NAJDETE

Jak tvoříme naše motivy?

Naše motivy na tričkách jsou různorodé a vybrat „to své“ si může opravdu každý. Pro náměty hledáme nadané výtvarníky, pátráme v archivech, spolupracujeme s dědici práv. Na jeden povedený motiv připadají desítky nepovedených nebo vyřazených. Za každým naším výrobkem se ukrývá spousta práce, vzorování a testování. Věříme, že právě díky tomu se nám daří držet laťku vysoko.

JAK SE VÁM TRIČKA LÍBÍ

Vaše hodnocení

Bohému děláme pro vás a vaše zpětná vazba je pro nás nejdůležitější.

Na kvalitě materiálu si zakládáme

Prošli jsme stovky druhů a značek triček, než jsme našli to pravé. Chtěli jsme skvělý materiál a střih, který by padnul všem. Hledali jsme tričko finančně dostupné a s dohledatelným původem. Kontrolovaná ekologická výroba pro nás byla prioritou. A tady je!

 

Belgická fair trade značka, která splnila všechna naše očekávání. Vyznává hodnoty odpovědné výroby, udržitelných materiálů a nadčasové kvality. Věříme, že i vy budete nadšení.

Naše skvěle padnoucí kvalitní trička z organické bavlny mají certifikáty GOTS, OEKO-TEX a PETA VEGAN APPROVED. Co tyhle nesrozumitelné značky znamenají? Především to, že se nemusíte stydět za to, co nosíte. Ekologicky přemýšlíme nejen u triček a technologie potisku, ale i u balení, které se snažíme mít co nejvíce kompaktní a pouze z přírodních materiálů. Vše je také uzpůsobeno k následné další recyklaci.

Každý produkt je originál, za kterým jsou desítky nepovedených.

NÁPADY

Máme spoustu nápadů na produkty s českou tematikou, ale vše má svůj čas, proto každý rok představujeme vždy jen část nových výrobků a motivů.

PROTOTYPY

Každý produkt poctivě a dlouho zkoušíme, abyste vy, zákazníci, dostali perfektní výrobek.

ZPRACOVÁNÍ

Hledáme nejlepší lokální dodavatele. Sešity pocházejí z Litomyšle, tužky se vyrábějí v Jindřichově Hradci, obálky na plakáty se připravují v Olomouci a trička se potiskávají v Praze.

KVALITA

Je pro nás klíčové, aby všechny produkty byly kvalitní a měly vysokou estetickou hodnotu.