Nové motivy právě v prodeji na e-shopu i v kamenné prodejně v Praze.

Zápisníky z vadných triček

7. 11. 2022 |


I při sebevíc pečlivé práci tiskárny i šicí dílny, kde se vytváří naše trička, stále vzniká i nemalé množství kazových kusů. Co s nimi?                                                                 

Jsme rádi, že trička s menšími vadami kupujete ve výprodeji, máme ale i některá, která už prostě nosit nelze a v minulosti jsme je byli nuceni spálit. Jsou to trička s většími vadami, zkušební trička nutná k roztisku barev a podobně. Teď jsme ale našli krásné využití i pro ně. A od dnešního dne už žádné tričko s vadou nemusíme vyhazovat.Objevili jsme skvělou chráněnou dílnu na pražském Žižkově. Jmenuje se Skoba a v její knihařské dílně zaměstnanci dokáží z našich kazových triček vytvořit nádherné zápisníky. Každý je unikát, dělaný ručně, vyladěný do posledního detailu.Ještě před týdnem byl motiv na našem nepovedeném tričku, dneska už ho můžete mít v ruce jako perfektní zápisník. A to stále z toho samého kusu oděvu. Zdá se to až neuvěřitelné, ale ani jedno naše tričko tak nepřijde nazmar.Doufáme, že se vám zápisníky budou líbit stejně jako nám a dáte tak vadným tričkům druhou šanci.


Kompletní výběr zápisníků naleznete v sekci PAPÍRNICTVÍ.[gallery ids="54368,54318,54317,54316,54315,54304,54313,54311,54310"]

0 komentářů